Spolehlivý knižní kalendář

V éře elektronického zpracování dat a v době, kdy již nejsou veškeré údaje uloženy převážně na nosičích, ale spíše ve virtuálním cloudu, se může zdát, že něco takového jako knižní kalendář, je ozvěnou minulosti. Paradoxně s rostoucí popularizací technologií se stejně často používají například tradiční papírové organizátory. Někteří říkají, že zaznamenávání schůzek nebo psaní na kus papíru a následné odstranění rukopisu způsobuje, že se vylučují do našeho mozku hormony štěstí.

 

Spolehlivost

Na rozdíl od počítače nebo telefonu, který se náhle může vybít nebo kvůli systémovým chybám můžeme ztratit cenné informace, knižní kalendář je v tomto ohledu spolehlivý. Během obchodních schůzek nebo jen v každodenním životě můžeme rychle zaznamenat, co potřebujeme, případně se obrátit na dříve zadané informace. Kalendář v této podobě je velmi pohodlný a praktický. Daný den můžete označit záložkami nebo stuhami.

 

Možnost personalizace

Naše on-line tiskárna vám nabízí skvělé možnosti personalizace knižních kalendářů. Zde nejde jen o obal jako v mnoha jiných obchodech, ale o mnohem více. Můžete si vybrat styl písma, jeho barvu nebo počet prázdných stránek, na kterých si můžeme dělat vlastní poznámky. Pro některé kreativnější lidi je například důležitá tloušťka stránek a jejich hmotnost, protože používají například vysoce pigmentované zvýrazňovače.

 

Marketingový nástroj

Kromě toho může být knižní kalendář skvělým marketingovým nástrojem. Koneckonců, zákazník se může dívat na takový organizér i každý den. Pokud umístíme, ať už na obálce nebo na okrajích stránky loga společnosti, vědomě nebo nevědomě ovlivníme současného nebo potenciálního zákazníka. Pokud je design proveden vkusně, budou chtít kupovat vydání našeho kalendáře pro nadcházející roky. Naši grafici pomohou firmám a podnikatelům aplikovat jemné a estetické marketingové triky.

 

Z výše uvedených argumentů můžeme konstatovat, že knižní kalendář je praktický, pohodlný, příjemný a propagační nástroj, který není spojen s vysokými výrobními náklady. Zveme Vás do naší tiskárny, protože máme řadu řešení a hotových šablon, které každý zákazník může přizpůsobit a naši odborníci budou rádi sdílet své znalosti a zkušenosti. Vytvořte si vlastní knižní kalendář již dnes a užívejte si uspořádaný život.

 

 

Napsat komentář