Nejlepší materiály pro použití ve venkovní reklamě

Mnoho společností, které by chtěly oslovit svými produkty a službami nejširší skupině zákazníků, se rozhodnou koupit velkoformátové reklamy. Obrovské transparenty zaručují, že si nás všimnou. Problém je, že venkovní reklama je obvykle poměrně drahá. Když se rozhodneme vynaložit peníze na takovou formu propagace, staráme se o to, aby náš banner byl co nejvíce odolný vůči různým atmosférickým faktorům.

Nejlepší materiály pro venkovní reklamu

Pamatujte si, že výběr nejlepších materiálů pro venkovní reklamu je zárukou jeho trvanlivosti a estetického provedení. Moderní metody nám umožňují vytvářet vysoce kvalitní bannery i s obrovskou plochou.

Justprint

Skvělou volbou, pokud máte zájem o umístění reklamy na velkou budovu, je použití sítě mesh. Jedná se o látku, která má tvar síťoviny. Má obrovské množství pravidelně umístěných otvorů, které z ní dělají průchod vzduchu a světla, což je rozhodující, když je umístíme na okna. Velkou výhodou sítě je skutečnost, že je velmi lehká. Díky tomu je vhodné vytvořit i obří reklamní plochy.

Dalším materiálem, který se běžně používá pro velkoformátovou venkovní reklamu, je frontlight. Má tvar polyesterové tkaniny, která byla dodatečně pokryta PVC, což jí poskytlo mimořádně dobrou pevnost a odolnost proti povětrnostním vlivům. Tento materiál je dostatečně lehký a co je důležité – odolný proti roztahování.

Ideální rozptyl světla

Reklamy ve velkém formátu jsou v dnešní době velmi moderní. Pokud máte zájem o vynikající rozptyl světla, zvažte volbu backlight. Tento materiál vypadá nejlépe při použití zadního podsvětlení. Kromě toho, že zachovává všechny výhody frontlight – je lehký, je také vysoce odolný proti vlhkosti, uv záření a extrémní vysokým nebo nízkým teplotám, kterým jsou často vystaveny venkovní velkoformátové reklamy.

Oboustranná reklama

Lidé, kteří se snaží o co největší využití reklamního prostoru, si mohou vybrat oboustrannou reklamu. K tomu je nejvhodnější materiál nazvaný blockout. Oboustranný tisk je v jeho případě možný, protože má uvnitř speciální černé těsnění, které blokuje světlo. Při použití takové techniky budou obě strany banneru výrazné.

 

Napsat komentář