Náš leták nemůže jít hned do koše!

Úkolem reklamního letáku je upozornit na reklamovaný prvek: produkt, službu nebo společnost. Reklamní leták je nejjednodušší formou prezentace, takže by neměl být zahlcen informacemi. Účelem každého letáku je vyhnout se odpadkovému koši. K dosažení tohoto cíle je náš tým navrhuje tak, aby grafická formu a forma sdělení klienta zaujala a přitáhla jeho pozornost.

V JustPrint snažíme se zajistit, aby naše letáky a sdělení, která obsahují, byly překvapivé a zároveň čitelné a transparentní pro příjemce. Nízké náklady na výrobu letáků znamenají, že oslovují široké publikum. Optimální velikost a promyšlený design zajišťují úspěch reklamního letáku. Z naší strany nabízíme plnou podporu během celého procesu vytváření letáků, se zvláštním ohledem na Vaše potřeby.

Co nabízíme? Velký výběr formátů letáků, možnost jejich skládání, oboustranný tisk v plné barvě, široký výběr typů papíru a konkurenceschopné ceny. Děláme vše, abychom uspokojili Vás i příjemce letáků. Pokud nemáte svůj nápad na leták – naší zkušení zaměstnanci pro Vás připraví projekt v krátkém čase a za velmi atraktivní cenu. Můžete využít naši profesionální pomoc odkudkoli – stačí nám poslat potřebný obsah, který chcete zahrnout do letáku. My se postaráme o to, aby splnil svou funkci.

Napsat komentář